VANFED
Ben Değil Biz Olma Anlayışıyla
160-600 Reklam Alanı
160-600 Reklam Alanı

VANFED Hakkında

VİZYON

Ülke genelinde Van’ın kültür, örf ve adetlerini korumak, bu bağlamda Van’ın dışında yaşayan tüm topluluklarla sosyal sorumluluğun duyarlılığını gözeten, birikim ile elde edilen tecrübeleri genç nesile aktarıp, sivil toplum kuruluşları içerisinde öncü ve örnek kurum olmak.

 

MİSYON

Federasyonumuz sosyal hayat içerisinde bulunan tüm alanlarda Vanlı hemşehrilerimize daha iyi bir hizmet sunabilmek adına, öncelikle temel değerlerini koruyarak; yardımlaşma, dayanışma ve eğitim üzerinde tüm katma değerleri üretecek ve her alanda paylaşma ve dayanışma içerisinde olacaktır. Okuyan gençlerimize ayrı bir önem verilecek olup kültür ve sanat alanlarında var olan kültürümüzü korumak ve spor alanlarında olan gençlerimize her türlü destek sağlanacaktır. Van’ımızın kültür, sanat, turizm, ekonomi ve diğer tüm alanlarda tanıtımını yaparak özelinde Van’ımıza ve ülke Ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlayacaktır.

 

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku