VANFED
Ben Değil Biz Olma Anlayışıyla
160-600 Reklam Alanı
160-600 Reklam Alanı

13.Yayla Şenliğimiz Yapıldı

935

Van Dernekler Federasyonu olarak 13.Geleneksel Yayla Şenliğimizi Kemerburgaz Fatih Çeşmesi Tabiat Parkı Eyüp Sultan adresinde gerçekleştirdik. Yoğun katılımın olduğu etkinliğimizde ses sanatçılara eşliğinde piknik alanını dolduran vatandaşlarımız halay çekti horon oynadılar.

Yöresel oyunlarımızında sergilendiği etkinliğimizde çocuklar için hazırlamış olduğumuz yarışmalar ve hediyelerle birlikte çocuklarımız palyaçolar ve maskotlar eşliğinde gün boyu eğlendiler, pamuk şekeri, patlamış mısır ikramlarımız ve yemeklerimiz gün boyu devam etti.

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt 13. Geleneksel Yayla Şenliğimize Katılım Sağladı. Katılım sağlayan herkese federasyonumuz adına teşekkür ederiz.

Van Dernekler Federasyonu oyun ekibimiz etkinliğimizde hünerlerini sergiledi.

Maskotlarımız, Palyaçolarımız ile çocuklarımız gönüllerince gün boyu eğlendiler

Van Dernekler Federasyonu 13.Yayla Şenliğimize katılım sağlayan herkese çok teşekkür ederiz.

Van Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyelerimiz hem şölen öncesi hemde şölenimizde yapmış oldukları çalışmalar ile dikkat çektiler

Piknik şölenimizde vatandaşlarımız ile bir araya gelerek hem bilgilendirmede bulunduk hemde yönetim kurulumuzca hazırlanmış hediyelerimizden takdim ettik.

Etkinliklerimizde bizleri ağırlayan hemşehrilerimize teşekkür ederiz.

RESİMLERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Haber Sonu Reklam

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku