VANFED
Ben Değil Biz Olma Anlayışıyla
160-600 Reklam Alanı
160-600 Reklam Alanı

Ben Değil Biz Olma Anlayışıyla

852

Van Dernekler Federasyonumuzun 13.Geleneksel Yayla Şenliği İle İlgili Teşekkür

Aziz Vanlı hemşehrilerimiz; Yayla şenliği kültürünü yerine getirerek barış, kardeşlik, dostluk, hemşehrilik, duyguları içerisinde, 13 Geleneksel yayla şenliğimizi gerçekleştirdik.

Bu yayla şenliğimizi Vanlılara yakışır bir şenlik haline getiren, bu şenlikte emeği geçen halkın ta kendisi olduğu için, büyük bir teveccüh ve katılım gösteren halkımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bu anlamda yayla şenliğimize katılım sağlayan üyelerimize, delegelerimize, hemşehrilerimize ve bu yoğun katılımlarıyla bizlere hizmet yolunda devam vizesini veren aynı zamanda teveccühlerini gösteren halkımıza şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Katılım sağlayan siyasi partilerin temsilcilerine, Federasyonumuza masa sandalye pankart araç gereç sağlayan başta Esenyurt belediyesi, Beylikdüzü’ belediyesi Bağcılar ve esenler belediyesinde halkımız adına teşekkür ediyorum.
Yayla Şenliğimize maddi manevi katkı sağlayan katılan iş insanlarımıza, sanatçılarımıza, sunucularımıza, yönetim kurulumuza, iyi dileklerini ileten belediye başkanlarımıza, ve bu 100 dönüm mesire alanının tamamını bize tahsisini yapan, aynı zamanda kendi özel ekibiyle bize profesyonel sahneyi ve ses sistemi kurduran İstanbul Büyükşehir BelediyeBaşkanımız Sn. Ekrem İmamoğlu’na çok teşekkür ediyorum.

Bütün dernek başkanlarımıza, delegelerimize, üyelerimize, federasyon yönetimine, basın mensuplarına, en önemlisi Van halkımıza ve emeği geçen herkese Sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz…

Allah bizi toplumumuza karşı mahcup etmesin. İnşallah bundan sonra yönetimimizle birlikte, örnek teşkil edecek şekilde hemşerilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.

#OrtakAkılBirlikteÇözüm

Haber Sonu Reklam

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku