VANFED
Ben Değil Biz Olma Anlayışıyla
160-600 Reklam Alanı
160-600 Reklam Alanı

Fatih Yağız Teşekkür Mesajı

547
Van Dernekler Federasyonu Genel Başkanımız Fatih Yağız VANFED 6.Olağan Genel Kurul Teşekkür Mesajı
Aziz vanlı hemşehrimiz ;demokrasinin gereğini yerine getirerek barış, dostluk kardeşlik, hemşehrilik, duyguları içerisinde 6. Olağan kongremizi gerçekleştirdik. Bu kongremize divan başkanlığı yapan olağan üstü bir çabayla entelektüel bilgi birikimleriyle muhteşem bir şekilde yöneten Prof. Ahmet Özer, Av Suat NARİN, Av Suat Tunç, yine divanda bulunan kadın ve anne olması edasıyla aramızda bulunan Ruken Suğlar ve Av.Muzafer kardeşim olmak üzere tarafsız ve Vanlılara yakışır bir kongre yönettikleri için her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.
Bu anlamda katılan delegelerimize ve hemşehrilerimize bizlere hizmet yolunda devam vizesini vererek teveccühlerini gösterdikleri için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Katılım sağlayan siyasi partilerin temsilcilerine, kongremize maddi manevi katkı sağlayan, katılan, iyi dileklerini ileten belediye başkanlarımıza ve bize salon tahsisini yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem İmamoğlu’na şükranlarımızı sunuyoruz.
Bütün dernek başkanlarımıza, delegelerimize, dernek üyelerimize, birleşenlerimize, aday olan kardeşlerimize, federasyon eski yönetimine, federasyon başkanına, basın mensuplarına ve en önemlisi Van halkımıza ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Allah bizi toplumumuza karşı mahcup etmesin. İnşallah bundan sonra yeni yönetimimizle birlikte, örnek teşkil edecek şekilde hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.
Haber Sonu Reklam

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku