VANFED
Ben Değil Biz Olma Anlayışıyla
160-600 Reklam Alanı
160-600 Reklam Alanı

VanFed Futbol Takımımızdan Önemli Galibiyet

129
Esenyurt Belediyesi ve Esenyurt İl Dernekleri Birliği’nin ortak düzenlediği futbol turnuvası’nda son 16 maçında Samsun Federasyonu’yla karşılaştık. Yoğun taraftar desteğimizin olduğu karşılaşmanın normal süresi 3-3’lük skorla bitti. Penaltılara giden karşılaşmayı, VanFed Futbol Takımımız kazandı.
Bu zorlu karşılaşmayı büyük mücadele vererek kazanan futbolcularımıza, büyük emek veren teknik ekibimize, futbol takımımızın hep yanında olan Yönetim Kurulu Başkanımız M.Fatih Yağız ve Yönetim Kurulu Üyelerimize ve takımımızı hiç yalnız bırakmayarak maçın başından sonuna kadar takımımızın yanında olan taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.
Turnuvanın favori takımız olan VanFed Futbol takımımıza çeyrek final yolunda başarılar diliyoruz. Tüm taraftarlarımızı bu zorlu yolda çeyrek final maçında da takımımızı desteklemeye davet ediyoruz. Çeyrek final maçımızın tarih ve saat bilgileri yine sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır.

Haber Sonu Reklam

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku