VANFED
Ben Değil Biz Olma Anlayışıyla
160-600 Reklam Alanı
160-600 Reklam Alanı

Vanfed Spor’umuz Turnuvayı 3. Bitirdi

293

Esenyurt Belediyesi ve Esenyurt İl Dernekleri Birliği’nin ortak düzenlediği Futbol Turnuvası’nda yarı final maçımızı dün akşam saat 20:30’da Tokat Derneği’yle yaptık. Bu maça birbirinden değerli hemşehrilerimiz, yoğun bir katılımla takımımızı desteklemeye geldi. Zorlu geçen bu maçta federasyonumuzun futbol takımı 4-2’lik skorla mağlup oldu.

 

Tüm her şeye rağmen bize bu üçünclüğü ilk defa yaşatan futbol takımı oyuncularımıza, teknik ekibimize, takımımızı hiç yalnız bırakmayan yönetim kurulu üyelerimize ve turnuvanın başından beri takımımızı desteklemeye gelen değerli taraftarlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

Onursal Başkanımız Seyithan İzsiz, Yönetim Kurulu Başkanımız M. Fatih Yağız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz maç başlamadan soyunma odasında oyuncularımıza moral verdi.

Birbirinden değerli hemşehrilerimiz, takımımıza destek vermek için tribündeki yerlerini aldılar.

Futbol takımımızın bu maçına hemşehrilerimiz tarafından yoğun ilgi vardı.

Futbol takımımız bu maça büyük bir istekle çıktı.

Maçın ilk yarısını takımımız 1-0 geride kapattı.

Futbol takımımız ikinci yarıya yine istekli başladı.

Takımımızın tüm çabasına rağmen futbol takımımız bu maçı 4-2 kaybederek turnuvada üçüncü oldu.

Tüm her şeye rağmen takımımızı bu noktaya getiren futbolcularımıza, teknik ekibimize ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederiz.

 

Van Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu

Haber Sonu Reklam

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku